ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۵ بهمن
معاونت پژوهشی و برنامه ریزی گروه تحقیق و پژوهش معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی
صفحه اصلی
English
چگونگي

 ساماندهي نظام تصميم گيري : چگونگي

هدف اصلي از پژوهش در كليه سازمان ها و دستگاه ها و صرف بودجه هاي مادي و انساني در اين زمينه، بهبود كيفيت، كمك به تصميم گيري هاي مناسب، افزايش بهره وري و كارايي، اتخاذ راهبرد هاي مناسب، كاهش و حل مشكلات، كسب اعتماد و اطمينان از صحت برنامه ريزي هاست. لذا ضروري است نتايج پژوهش ها در اختيار مصرف كنندگان قرار گيرد و مشكلات و موانع بر سر راه استفاده از نتايج پژوهش ها مرتفع گردد.

گروه تحقيق و پژوهش استان جهت تحقق اصل “پژوهش مبناي تصميم” و اجرايي نمودن راهكار 1-23، راهكار 3-23، راهكار 4-23 سند تحول بنيادين و برنامه ها و فعاليت هاي سرامد وزير محترم (شماره 98)، ساماندهي نظام تصميم گيري مبتني بر يافته هاي پژوهش را طراحي نموده است. بر اين اساس و به جهت بهره مندي از نتايج آخرين يافته هاي پژوهي در تصميم گيري هاي سازماني، كارگروه ها ي تخصصي و شناسنامه دار اداره كل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي شناسايي و با توجه به حوزه هاي مختلف معاونت طبقه بندي گرديده است. آخرين يافته هاي پژوهشي مرتبط با كار گروه ها ي مذكور و به جهت استفاده در سايت گروه تحقيق و پژوهش بارگذاري شده است. با توجه به اينكه ساماندهي نظام تصميم گيري از مرداد 94 در دستور كار قرار گرفته است، گروه تحقيق وپژوهش به مرور در حال بارگذاري مقالات متناسب با موضوعات كارگروه هاي مذكور است.

در گام هاي بعدي به جهت شكل گيري شبكه دانش، خلاصه كتاب هاي مرتبط با موضوعات كارگروه ها و آخرين يافته هاي نشريات علمي پژوهشي بار گذاري خواهد شد. لازم به ذكر است كه به زودي امكان بارگذاري مقالات، نشريات و كتب براي مديران، كارشناسان، اعضاء كارگروه ها و همه همكاران علاقه مند فراهم خواهد شد. اميد است اين اقدام اصل “پژوهش مبناي تصميم” را محقق سازد.

 ما بدان مقصد عالي نتوانيم رسيد    هم مگر پيش نهد لطف شما گامي چند


تاریخ به روز رسانی: 1394/09/25
تعداد بازدید: 448
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی می باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal